MÖBLER / Stolar & Fåtöljer / Taburett 11187478
nr 1118 7478
Taburett
längd (a)
Kondition: slitage, skador
Utrop:
500 kr
Såld:
350 kr
måndag 3 juli 2017
kl 19:24:38
100 kr
200 kr
300 kr
300 kr
300 kr (Budbetjänt)